-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Водонагрівачі, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-009556-a
Торги не відбулися
567 298.95
UAH без ПДВ
Номер:
9a0dc06289404d29b4b2921a310103a7
Внутрішній номер закупівлі:
29956326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-009556-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31725604
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Маслей +380504536101 tender_olga77@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
567 298.95 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 16:32 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 16:32 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 15:48
Період кваліфікації:
07.08.2026 00:00 - 13.08.2026 15:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴567 298.95 Водонагрівачі, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»