• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Водонагрівачі, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»

Оголошено тендер

680 758.74 UAH
Номер: e1d237f6bc514694bc9fec5853613e87
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-010786-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Очікувана вартість: 680 758.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Водонагрівачі, код 39710000-2 за ДК 021:2015 «Електричні побутові прилади»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Дата опублікування: 30.07.2026 16:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума680 758.74 UAH