-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Флагштоки для прапорів, згідно коду ДК 021:2015 — 35820000-8 Допоміжне екіпірування
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-008489-a
Закупівля не поділяється на лоти, здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету
Завершена
120 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
838cb4fd89cc4d979dac17ca917efa1a
Внутрішній номер закупівлі:
29955263
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-008489-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВКА - КОМУНАЛЬНИК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32995697
-
Адреса:
17100, Україна, Чернігівська область, Носівка, вулиця Комунальна, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гончар Валентина 380962942162 nos_komunalnik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35820000-8 Допоміжне екіпіруванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 16:10 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 16:10 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
07.08.2026 15:27 - 07.08.2026 15:50
Період кваліфікації:
07.08.2026 15:50 - 12.08.2026 16:34
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Флагштоки для прапорів