-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Флагштоки для прапорів
Оголошено тендер
144 000.00
UAH
Номер:
da7e2eb31c8d446ab811c4fa87f9a04f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-009056-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВКА - КОМУНАЛЬНИК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32995697
-
Адреса:
17100, Україна, Чернігівська область, Носівка, вулиця Комунальна, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОСІВКА - КОМУНАЛЬНИК" НОСІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
32995697
-
Адреса:
17100, Україна, Чернігівська область, Носівка, вулиця Комунальна, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Флагштоки для прапорів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35820000-8 Допоміжне екіпірування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.07.2026 15:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНосівська
Сума144 000.00 UAH