-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини на території Коростишівського надлісництва, в тому числі: Лот №1 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини); Лот №2 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини)
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-008465-a
Торги не відбулися
2 743 864.00
UAH без ПДВ
Номер:
1602588122e549488c5d2af705f4424a
Внутрішній номер закупівлі:
29955238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-008465-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василець Марія Леонідівна 380635399909 mariia.vasylets@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 743 864.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 15:45 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 15:45 - 07.08.2026 09:00
Аукціон:
з 10.08.2026 13:01
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 371 932.00 Лот №1 - Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини
- Лот №2 ₴1 371 932.00 Лот №2 - Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини