• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини на території Коростишівського надлісництва, в тому числі: Лот №1 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини); Лот №2 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини)

Оголошено тендер

3 292 636.80 UAH
Номер: e67294760ef045659644077be0d932a4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-008290-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 3 292 636.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини на території Коростишівського надлісництва, в тому числі: Лот №1 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини); Лот №2 (послуги з навантаження, вивезення, розвантаження та перевезення деревини)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування: 30.07.2026 14:51

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 292 636.80 UAH