• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення за результатами проведення технічної інвентаризації технічних паспортів, з внесенням відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

Торги не відбулися

109 000.00 UAH без ПДВ
Номер: ff142df485664d4aae087bf72bf3c631
Внутрішній номер закупівлі: 29953878
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-30-007069-a   
Замовник: КЗ СОР "Кролевецьке ВПУ"
Контактна особа: Соломаха Ірина Сергіївна +380545351208 krol.buh.vpu.23@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 109 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 30.07.2026 15:13 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2026 15:13 - 07.08.2026 14:53
Аукціон: з 10.08.2026 13:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴109 000.00 Послуги з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення за результатами проведення технічної інвентаризації технічних паспортів, з внесенням відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва