-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення за результатами проведення технічної інвентаризації технічних паспортів, з внесенням відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва
Оголошено тендер
130 800.00
UAH
Номер:
206674bf3bcb4dc59f630ff71b6992bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-007005-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗ СОР "Кролевецьке ВПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02973103
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, Кролевець, вулиця 8-го Березня, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ СОР "Кролевецьке ВПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02973103
-
Адреса:
41300, Україна, Сумська область, Кролевець, вулиця 8-го Березня, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
130 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна та виготовлення за результатами проведення технічної інвентаризації технічних паспортів, з внесенням відомостей про проведену технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сферою
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.07.2026 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1091 - Підготовка кадрів закладами професійної (професійно-технічної) освіти та іншими закладами освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКролевець
Сума130 800.00 UAH