-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви для клінічних досліджень: Забарвлення за Грамом HР030.01, НК 024:2023: 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro)/НК 031:2024: W020304 (Пігмент для мікробіологічного фарбування за Грамом); TECIot Фібріноген 10*2 мл, НК 024:2023: 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 031:2024: W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І); Буферний розчин IBS 125 мл, НК 024:2023: 42651 Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І); TEClot ПЧ -S 10*4 мл, НК 024:2023: 55983 Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 031:2024: W01030201 Загальні аналізи на зсідання крові; Антиген кардіоліпіновий стабілізованийдля діагностики сифілісу (VDRL-тест) 5мл фл. No4, НК 024:2023: 32449 Treponema pallidum реагінові антитіла IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0105010302 АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИТІЛ ДО СИФІЛІСУ, ЗАГАЛЬНІ; Діагностичний моноклональний реагент анти – D для визначення групи крові людини за системою Rhesus (10мл), НК 024:2023: 52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, НК 031:2024: W0103030199 Аналізи для визначення групи крові – інше; Діагностичний моноклональний реагент анти – А для визначення групи крові людини за системою АВ0 (10мл), НК 024:2023: 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, НК 031:2024: W0103030199 Аналізи для визначення групи крові – інше; Boule Контроль-Диф. Нормальний 1x4,5мл Boule Medical AB, НК 024:2023: 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Swelab Alfa Ділуент, 900 циклів, 20л , НК 024:2023: 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи, НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Swelab Alfa Лізуючий, 900 циклів, 5л, НК 024:2023: 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Стандартний розчин 1 для аналізатора Ex-D,Ds, НК 024:2023: 52867 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Стандартний розчин 2 для аналізатора Ex-D,Ds, НК 024:2023: 52867 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Електролітний миючий розчин, НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Кювети для Coatron Х 500шт/пак, НК 024:2023: 61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання, НК 031:2024: W0503010203 АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ , ПЛАСТИКОВІ КЮВЕТИ; Смужки дігностичні Urine RS H, НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, НК 031:2024: W0101060201 - Одинарні тест-смужки для аналізу сечі
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-004844-a
Постачальник повинен поставити (передати) Покупцю товар, який відповідає нормам і стандартам, законодавчо встановленим на території України. Пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою.
Завершена
562 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
5a68f49321f2400e868cedf5a76d9444
Внутрішній номер закупівлі:
29951670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-004844-a
Замовник:
КНП "Калуська міська лікарня Калуської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33271905
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, Калуш, Каракая, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семаньків Василь Михайлович +380347265396 kalushrl@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
562 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 12:55 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 12:55 - 07.08.2026 12:56
Аукціон:
з 10.08.2026 15:14
Період кваліфікації:
07.08.2026 12:56 - 11.08.2026 11:40
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴562 625.00 Лабораторні реактиви для клінічних досліджень: Забарвлення за Грамом HР030.01, НК 024:2023: 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro)/НК 031:2024: W020304 (Пігмент для мікробіологічного фарбування за Грамом); TECIot Фібріноген 10*2 мл, НК 024:2023: 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 031:2024: W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І); Буферний розчин IBS 125 мл, НК 024:2023: 42651 Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І); TEClot ПЧ -S 10*4 мл, НК 024:2023: 55983 Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 031:2024: W01030201 Загальні аналізи на зсідання крові; Антиген кардіоліпіновий стабілізованийдля діагностики сифілісу (VDRL-тест) 5мл фл. No4, НК 024:2023: 32449 Treponema pallidum реагінові антитіла IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0105010302 АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИТІЛ ДО СИФІЛІСУ, ЗАГАЛЬНІ; Діагностичний моноклональний реагент анти – D для визначення групи крові людини за системою Rhesus (10мл), НК 024:2023: 52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, НК 031:2024: W0103030199 Аналізи для визначення групи крові – інше; Діагностичний моноклональний реагент анти – А для визначення групи крові людини за системою АВ0 (10мл), НК 024:2023: 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, НК 031:2024: W0103030199 Аналізи для визначення групи крові – інше; Boule Контроль-Диф. Нормальний 1x4,5мл Boule Medical AB, НК 024:2023: 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Swelab Alfa Ділуент, 900 циклів, 20л , НК 024:2023: 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи, НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Swelab Alfa Лізуючий, 900 циклів, 5л, НК 024:2023: 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Стандартний розчин 1 для аналізатора Ex-D,Ds, НК 024:2023: 52867 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Стандартний розчин 2 для аналізатора Ex-D,Ds, НК 024:2023: 52867 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Електролітний миючий розчин, НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Кювети для Coatron Х 500шт/пак, НК 024:2023: 61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання, НК 031:2024: W0503010203 АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ, ПЛАСТИКОВІ КЮВЕТИ; Смужки дігностичні Urine RS H, НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, НК 031:2024: W0101060201 - Одинарні тест-смужки для аналізу сечі