-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви для клінічних досліджень: Забарвлення за Грамом HР030.01, НК 024:2023: 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro)/НК 031:2024: W020304 (Пігмент для мікробіологічного фарбування за Грамом); TECIot Фібріноген 10*2 мл, НК 024:2023: 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 031:2024: W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І); Буферний розчин IBS 125 мл, НК 024:2023: 42651 Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І); TEClot ПЧ -S 10*4 мл, НК 024:2023: 55983 Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 031:2024: W01030201 Загальні аналізи на зсідання крові; Антиген кардіоліпіновий стабілізованийдля діагностики сифілісу (VDRL-тест) 5мл фл. No4, НК 024:2023: 32449 Treponema pallidum реагінові антитіла IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0105010302 АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИТІЛ ДО СИФІЛІСУ, ЗАГАЛЬНІ; Діагностичний моноклональний реагент анти – D для визначення групи крові людини за системою Rhesus (10мл), НК 024:2023: 52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, НК 031:2024: W0103030199 Аналізи для визначення групи крові – інше; Діагностичний моноклональний реагент анти – А для визначення групи крові людини за системою АВ0 (10мл), НК 024:2023: 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, НК 031:2024: W0103030199 Аналізи для визначення групи крові – інше; Boule Контроль-Диф. Нормальний 1x4,5мл Boule Medical AB, НК 024:2023: 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Swelab Alfa Ділуент, 900 циклів, 20л , НК 024:2023: 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи, НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Swelab Alfa Лізуючий, 900 циклів, 5л, НК 024:2023: 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Стандартний розчин 1 для аналізатора Ex-D,Ds, НК 024:2023: 52867 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Стандартний розчин 2 для аналізатора Ex-D,Ds, НК 024:2023: 52867 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Електролітний миючий розчин, НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Кювети для Coatron Х 500шт/пак, НК 024:2023: 61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання, НК 031:2024: W0503010203 АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ , ПЛАСТИКОВІ КЮВЕТИ; Смужки дігностичні Urine RS H10, НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, НК 031:2024: W0101060201 - Одинарні тест-смужки для аналізу сечі
Оголошено тендер
610 575.75
UAH
Номер:
926a7325e80d480c9420087bed6fb33c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-002955-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Калуська міська лікарня Калуської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33271905
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, Калуш, Каракая, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Калуська міська лікарня Калуської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33271905
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, Калуш, Каракая, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
610 575.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви для клінічних досліджень: Забарвлення за Грамом HР030.01, НК 024:2023: 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro)/НК 031:2024: W020304 (Пігмент для мікробіологічного фарбування за Грамом); TECIot Фібріноген 10*2 мл, НК 024:2023: 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 031:2024: W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І); Буферний розчин IBS 125 мл, НК 024:2023: 42651 Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І); TEClot ПЧ -S 10*4 мл, НК 024:2023: 55983 Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 031:2024: W01030201 Загальні аналізи на зсідання крові; Антиген кардіоліпіновий стабілізованийдля діагностики сифілісу (VDRL-тест) 5мл фл. No4, НК 024:2023: 32449 Treponema pallidum реагінові антитіла IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0105010302 АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИТІЛ ДО СИФІЛІСУ, ЗАГАЛЬНІ; Діагностичний моноклональний реагент анти – D для визначення групи крові людини за системою Rhesus (10мл), НК 024:2023: 52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, НК 031:2024: W0103030199 Аналізи для визначення групи крові – інше; Діагностичний моноклональний реагент анти – А для визначення групи крові людини за системою АВ0 (10мл), НК 024:2023: 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, НК 031:2024: W0103030199 Аналізи для визначення групи крові – інше; Boule Контроль-Диф. Нормальний 1x4,5мл Boule Medical AB, НК 024:2023: 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Swelab Alfa Ділуент, 900 циклів, 20л , НК 024:2023: 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи, НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Swelab Alfa Лізуючий, 900 циклів, 5л, НК 024:2023: 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W010301 ГЕМАТОЛОГІЧНІ РЕАКТИВИ; Стандартний розчин 1 для аналізатора Ex-D,Ds, НК 024:2023: 52867 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Стандартний розчин 2 для аналізатора Ex-D,Ds, НК 024:2023: 52867 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Електролітний миючий розчин, НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 031:2024: W0101060606 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ АНАЛІЗУ; Кювети для Coatron Х 500шт/пак, НК 024:2023: 61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання, НК 031:2024: W0503010203 АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ , ПЛАСТИКОВІ КЮВЕТИ; Смужки дігностичні Urine RS H10, НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, НК 031:2024: W0101060201 - Одинарні тест-смужки для аналізу сечі
Примітки:
Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 част. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі", місцезнаходження Замовника: 77300, Україна, Івано-Франківська обл., місто Калуш, вул. Каракая,25. Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178".
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.07.2026 10:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума610 575.75 UAH