-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Компоненти для технічного обслуговування ПС А319
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-002481-a
Завершена
1 339 456.79
UAH без ПДВ
Номер:
7c80acdb24ea4f0e86f2ec508b88c6a9
Внутрішній номер закупівлі:
29949343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-002481-a
Замовник:
Державне авіаційне підприємство "Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25196197
-
Адреса:
08303, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул.Київський Шлях, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Бондаренко +380459597104 l.bondarenko@saeukraine.org.ua https://saeukraine.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 339 456.79 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 10:56 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 10:56 - 07.08.2026 10:00
Аукціон:
10.08.2026 13:32 - 10.08.2026 13:55
Період кваліфікації:
10.08.2026 13:55 - 11.08.2026 13:50
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 339 456.79 Компоненти для технічного обслуговування ПС А319