-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компоненти для технічного обслуговування ПС А319
Оголошено тендер
1 339 456.79
UAH
Номер:
81f0d7a0908443fe96834ac6bc0ccf5d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-001992-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державне авіаційне підприємство "Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25196197
-
Адреса:
08303, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул.Київський Шлях, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне авіаційне підприємство "Україна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25196197
-
Адреса:
08303, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул.Київський Шлях, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 339 456.79 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Компоненти для технічного обслуговування ПС А319
Примітки:
Операція з постачання товару за цією закупівлею не підлягає оподаткуванню податком на додану вартість (операції з постачання товарів із місцем їх постачання за межами митної території України не вважаються об’єктом оподаткування ПДВ (це випливає з норм ст. 185 Податкового кодексу України (ПКУ), а визначається за нормами ст. 186 ПКУ)).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34730000-3 Частини повітряних і космічних літальних апаратів та вертольотів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.07.2026 10:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3101310 - Забезпечення, організація та виконання літерних авіаційних рейсів повітряними суднами
Сума1 339 456.79 UAH