-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
збірні залізобетонні конструкції - панелі/плити за кодом ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-002452-a
Торги не відбулися
1 344 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
1650b0747e464d888c58a9b7c8134dfa
Внутрішній номер закупівлі:
29949312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-002452-a
Замовник:
Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37085410
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Ковальська, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Кукуріка +380664050223 kukurikapavlograd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 344 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 11:34 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 11:34 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 15:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 344 900.00 збірні залізобетонні конструкції - панелі/плити за кодом ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали