-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
збірні залізобетонні конструкції - панелі/плити за кодом ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено тендер
1 344 900.00
UAH
Номер:
7e95e36e7a234d0c8ddd47b779369578
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-001813-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37085410
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Ковальська, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "ЗАТИШНЕ МІСТО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37085410
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, м. Павлоград, вул. Ковальська, буд.19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 344 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
збірні залізобетонні конструкції - панелі/плити за кодом ДК 021:2015:44110000-4 Конструкційні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.07.2026 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис866000,00 грн без ПДВ по КЕКВ 3210 за панелі/плити основи та панелі/плити перекриття
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума866 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис478900,00 грн без ПДВ по КЕКВ 2610 за панелі/плити стінові
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума478 900.00 UAH