-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт дороги по площі Уланська (від перехрестя з вул. Старонікольська до буд.№40 по пл. Уланська) м. Чугуїв Харківської області
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-010326-a
Завершена
1 217 881.00
UAH без ПДВ
Номер:
297a3a67f0bd4f1fb739f149898e5b12
Внутрішній номер закупівлі:
29945544
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-010326-a
Замовник:
Чугуївський комунальний комплекс
×
-
Код ЄДРПОУ:
38630446
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, бульвар Центральний, 1Ж
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Осколков +380974601093 fr.avt@ukr.net http://chuguevsanochistka.io.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 217 881.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 16:53 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 16:53 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 15:17
Період кваліфікації:
06.08.2026 00:00 - 12.08.2026 17:02
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 217 881.00 Поточний ремонт дороги по площі Уланська (від перехрестя з вул. Старонікольська до буд.№40 по пл. Уланська) м. Чугуїв Харківської області