• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт дороги по площі Уланська (від перехрестя з вул. Старонікольська до буд.№40 по пл. Уланська) м. Чугуїв Харківської області

Оголошено тендер

1 461 457.20 UAH
Номер: 6df2ee3114c840da8bbbd99e19eff54f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-27-013432-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Чугуївський комунальний комплекс
Замовник: Чугуївський комунальний комплекс
Очікувана вартість: 1 461 457.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт дороги по площі Уланська (від перехрестя з вул. Старонікольська до буд.№40 по пл. Уланська) м. Чугуїв Харківської області
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 27.07.2026 17:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧугуївська
Сума1 461 457.20 UAH