-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Роботи з капітального ремонту адміністративної будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, розташованої за адресою м. Київ, вулиця Антоновича, 70
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-009986-a
Завершена
22 401 048.33
UAH без ПДВ
Номер:
5b6cf1d9732f428694ec722f2d81ea48
Внутрішній номер закупівлі:
29945220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-009986-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Сновида Любомир Петрович +380977208301 Lyubomyrceo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
22 401 048.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 16:55 - 11.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 16:55 - 14.08.2026 00:00
Аукціон:
з 14.08.2026 15:02
Період кваліфікації:
14.08.2026 00:00 - 17.08.2026 15:48
Період завантаження договору:
23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 401 048.33 Капітальний ремонт адміністративної будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, розташованої за адресою: м. Київ, вул. Антоновича, 70