-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Роботи з капітального ремонту адміністративної будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, розташованої за адресою м. Київ, вулиця Антоновича, 70
Оголошено тендер
26 881 258.00
UAH
Номер:
33c6d0ec823d4fa3a0ba99b3b96b99b6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-27-008525-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Очікувана вартість:
26 881 258.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з капітального ремонту адміністративної будівлі Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, розташованої за адресою м. Київ, вулиця Антоновича, 70
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
27.07.2026 14:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума26 881 258.00 UAH