-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери в зборі (системний блок, монітор, клавіатура і миша) Код ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-009392-a
Завершена
29 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2f8c5a4d11a44090951a1122499dbc14
Внутрішній номер закупівлі:
29944617
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-009392-a
Замовник:
Овруцька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053370
-
Адреса:
11101, Україна, Житомирська область, Овруч, Тараса Шевченка, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дембіцька Ганна 380682214918 gstender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 16:10 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 16:10 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
06.08.2026 12:20 - 06.08.2026 12:43
Період кваліфікації:
06.08.2026 12:43 - 11.08.2026 14:42
Період завантаження договору:
17.08.2026 00:00 - 27.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴29 000.00 Персональні комп’ютери в зборі (системний блок, монітор, клавіатура і миша) Код ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»