-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери в зборі (системний блок, монітор, клавіатура і миша) Код ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
Оголошено тендер
34 800.00
UAH
Номер:
05bb1a37370145d9bcf7763956efc468
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-011205-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Овруцька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053370
-
Адреса:
11101, Україна, Житомирська область, Овруч, Тараса Шевченка, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Овруцька міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053370
-
Адреса:
11101, Україна, Житомирська область, Овруч, Тараса Шевченка, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
34 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери в зборі (системний блок, монітор, клавіатура і миша) Код ДК 021:2015 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.07.2026 16:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяОвруч
Сума34 800.00 UAH