-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металеві ролети
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-007959-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Детальна інформація зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації
Торги не відбулися
19 659.72
UAH без ПДВ
Номер:
1270879667904f6397b8ec70d7c2f7e5
Внутрішній номер закупівлі:
29943178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-007959-a
Замовник:
Дніпровський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571446
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Науки, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Копченко +380669250167 mppd@dduvs.edu.ua http://dduvs.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 659.72 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 16:02 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 16:02 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 14:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 659.72 Металеві ролети