• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металеві ролети

Оголошено тендер

23 591.66 UAH
Номер: b2e606dc412d438e94240cfb8b74bf9e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-29-009023-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Замовник: Дніпровський державний університет внутрішніх справ
Очікувана вартість: 23 591.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металеві ролети
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно п.10 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.07.2026 14:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1001050 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Міністерства внутрішніх справ України, підготовка кадрів закладами вищої освіти із специфічними умовами навчання
Сума23 591.66 UAH