-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб
Тендер Prozorro UA-2019-01-12-000060-c
Хліб збагачений йодованим білком із борошна пшеничного вищого ґатунку
Завершена
343 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 432.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 432.00 UAH
Номер:
0eb69e6d386f4d53876c22c23dc76474
Внутрішній номер закупівлі:
2994313
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-12-000060-c
Замовник:
Відділ освіти Новоселицької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223907
-
Адреса:
60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, вулиця Центральна, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Берегеч Кароліна Григорівна +380373351098 novosvita_tender@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
343 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 432.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2019 21:44 - 17.01.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2019 21:44 - 27.01.2019 23:00
Аукціон:
28.01.2019 15:21 - 28.01.2019 15:42
Період кваліфікації:
28.01.2019 15:42 - 29.01.2019 14:18
Період завантаження договору:
28.01.2019 15:42 - 17.02.2019 15:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб збагачений йодованим білком із борошна пшеничного вищого ґатунку
Кількість
19500 кілограм
Період постачання
11.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, за адресою закладів освіти, підвідомчих замовнику
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"
Оскарження: 28.01.2019 15:42 - 09.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34750413
-
Контактна особа:
Мунтян Артур Іванович 0953370026 gdpekar@i.ua
-
Адреса:
58000, Україна, Чернiвецька область, ЧЕРНІВЦІ, вулиця Одеська, будинок 1А
Оскарження: 28.01.2019 15:42 - 09.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
339 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2019 14:18
Документи
11
Скарги
0
ФОП "Чоботар Василь Іванович"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2196819877
-
Контактна особа:
Василь Чоботар +380503380355 chobotar.v@ukr.net
-
Адреса:
60444, Україна, Чернівецька область, Глибоцький район, село Черепківці, ВУЛИЦЯ ЗАРАМПІЙСЬКА, будинок 3, корпус Г
Початкова пропозиція
342 225.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
342 225.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
42
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c55292a60f345568ee8aeec06681ab8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-12-000060-c-c1
Постачальник:
Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34750413
-
Контактна особа:
Мунтян Артур Іванович 0953370026 gdpekar@i.ua
-
Адреса:
58000, Україна, Чернiвецька область, ЧЕРНІВЦІ, вулиця Одеська, будинок 1А
Номер договору:
26
Сума договору:
296 658.42 UAH з ПДВ
Сума договору:
247 215.35 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Дата підписання:
11.02.2019 09:00
Статус:
Виконаний