-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб
296 658.42
UAH з ПДВ
Номер:
3c55292a60f345568ee8aeec06681ab8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-01-12-000060-c-c1
Замовник:
Відділ освіти Новоселицької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40223907
-
Контактна особа:
Берегеч Кароліна Григорівна +380373351098 novosvita_tender@ua.fm
-
Адреса:
60300, Україна, Чернiвецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, вулиця Центральна, будинок 47
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Т3ОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКІ ХЛІБО-БУЛОЧНІ ВИРОБИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34750413
-
Контактна особа:
Мунтян Артур Іванович 0953370026 gdpekar@i.ua
-
Адреса:
58000, Україна, Чернiвецька область, ЧЕРНІВЦІ, вулиця Одеська, будинок 1А
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору:
26
Дата підписання:
11.02.2019 09:00
Період дії договору:
11.02.2019 00:00 - 31.03.2020 23:59
Сума договору:
296 658.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 443.07 UAH)
Оплачено:
296 658.42 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 443.07 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб збагачений йодованим білком із борошна пшеничного вищого ґатунку
Кількість
14208 кілограм
Період постачання
11.02.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
60300, Україна, Чернівецька область, НОВОСЕЛИЦЯ, за адресою закладів освіти, підвідомчих замовнику
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
c2366bec84354a7ba1bbd2ec28c19dc7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшено обсяги закупівлі та ціну договору про закупівлю
Номер додаткової угоди:
01
Дата внесення змін до договору:
24.12.2019 09:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
ec6a675e4a2741d3bd81d8f74d66f8a7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовжено дію договору на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року
Номер додаткової угоди:
02
Дата внесення змін до договору:
28.12.2019 09:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
cd55aa08f50845448aa21ba86b93404d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшено суму договору в обсязі, що не перевищує 20 відсотків
Номер додаткової угоди:
03
Дата внесення змін до договору:
14.01.2020 09:00
Статус:
Опубліковано