-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
SSD накопичувач 256 Gb
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-007392-a
Завершена
131 611.67
UAH без ПДВ
Номер:
8c4fce0b92434407bfe1342969b673c2
Внутрішній номер закупівлі:
29942614
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-007392-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22933548
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Мудрак +380953098997 tan.ok@ukr.net http://my.zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
131 611.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 14:47 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 14:47 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 15:51
Період кваліфікації:
06.08.2026 00:00 - 07.08.2026 11:10
Період завантаження договору:
13.08.2026 00:00 - 23.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴131 611.67 SSD накопичувач 256 Gb