• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

SSD накопичувач 256 Gb

Оголошено тендер

157 934.00 UAH
Номер: 8f2f17a712c4410187785cab85e62c6c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-29-008627-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області
Очікувана вартість: 157 934.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: SSD накопичувач 256 Gb
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 29.07.2026 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума157 934.00 UAH