-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100) або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-007180-a
Торги не відбулися
261 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
2a88a5f5653d4bf8ab1cca1f94067096
Внутрішній номер закупівлі:
29942402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-007180-a
Замовник:
Сектор культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Вільшанської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44033014
-
Адреса:
26600, Україна, Кіровоградська область, Вільшанка, вул. Героїв Небесної Сотні,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калініченко Алла Іванівна +380967718435 vilkult@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
261 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 14:45 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 14:45 - 06.08.2026 08:00
Аукціон:
з 07.08.2026 15:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴261 250.00 Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100) або еквівалент