-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100) або еквівалент
Оголошено тендер
313 500.00
UAH
Номер:
879bd93f92be4db6bf15e41874ab11d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-24-008406-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Сектор культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Вільшанської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44033014
-
Адреса:
26600, Україна, Кіровоградська область, Вільшанка, вул. Героїв Небесної Сотні,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сектор культури, туризму, молоді, спорту та охорони культурної спадщини Вільшанської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44033014
-
Адреса:
26600, Україна, Кіровоградська область, Вільшанка, вул. Героїв Небесної Сотні,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
313 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100) або еквівалент
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
24.06.2026 13:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам'яне марки ДГ (13-100) або еквівалент
Кількість
22 тонна
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяВільшанка
Сума285 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4040 - Забезпечення діяльності музеїв i виставок
Адміністративно-територіальна класифікаціяВільшанка
Сума28 500.00 UAH