-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44320000-9 — Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-006453-a
Торги не відбулися
1 741 883.80
UAH без ПДВ
Номер:
b8edf27dec3b439880176b32f0c9622b
Внутрішній номер закупівлі:
29941670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-006453-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Станіслав Давидов +380612711406 davydov.s@vodokanal.zp.ua http://vodokanal.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 741 883.80 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 14:08 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 14:08 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 741 883.80 44320000-9 — Кабелі та супутня продукція