• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція

Оголошено тендер

2 090 260.56 UAH
Номер: 48b2f2f8579f4c2694eee7d60f24a142
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-29-007142-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОДОКАНАЛ "
Очікувана вартість: 2 090 260.56 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 29.07.2026 13:33

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кабелі та супутня продукція
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 1 лот
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума2 090 260.56 UAH