• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бензопили

Завершена

222 391.92 UAH без ПДВ
Номер: 9644b6574a194e1eadd32fc520119827
Внутрішній номер закупівлі: 29940204
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-29-004991-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МИКОЛАЇВСЬКІ ПАРКИ"
Контактна особа: Ганна Потічна +380983896631 anna.potichnaya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 222 391.92 UAH без ПДВ
Період уточнення: 29.07.2026 12:35 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.07.2026 12:35 - 06.08.2026 15:00
Аукціон: з 07.08.2026 12:06
Період кваліфікації: 06.08.2026 15:00 - 12.08.2026 14:50
Період завантаження договору: 18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴222 391.92 Бензопили