-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензопили
Оголошено тендер
266 870.30
UAH
Номер:
d037a83c289a4eec86e629bfe29934a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-005897-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МИКОЛАЇВСЬКІ ПАРКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32884306
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Біла, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МИКОЛАЇВСЬКІ ПАРКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32884306
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Біла, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
266 870.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензопили
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизовані
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
29.07.2026 12:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума266 870.30 UAH