-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реагенти для ПЛР-аналізу - 7 найменувань за Кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (коди НК 024:2023 52521 - Екстракція/ізоляція нуклеїнових кислот, набір IVD (діагностика in vitro), 62623 - Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro ), 60091 - ПЛР-майстер-мікс, ампліфікаційний реагент IVD (діагностика in vitro ), набір)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-004779-a
Торги не відбулися
191 665.00
UAH без ПДВ
Номер:
ec8b1db4bfb14bc7b1d1b08a42b1d1da
Внутрішній номер закупівлі:
29939994
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-004779-a
Замовник:
Державна установа «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44884985
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богдан Булгаков +380442497004 strazheskotender@gmail.com https://strazhesko.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
191 665.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 12:21 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 12:21 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴191 665.00 Реагенти для ПЛР-аналізу - 7 найменувань за Кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (коди НК 024:2023 52521 - Екстракція/ізоляція нуклеїнових кислот, набір IVD (діагностика in vitro), 62623 - Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro ), 60091 - ПЛР-майстер-мікс, ампліфікаційний реагент IVD (діагностика in vitro ), набір)