-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти для ПЛР-аналізу - 7 найменувань за Кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (коди НК 024:2023 52521 - Екстракція/ізоляція нуклеїнових кислот, набір IVD (діагностика in vitro), 62623 - Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro ), 60091 - ПЛР-майстер-мікс, ампліфікаційний реагент IVD (діагностика in vitro ), набір)
Оголошено тендер
229 998.00
UAH
Номер:
2c81166f4fd14cc08dd1566608a85e0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-005417-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44884985
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа «Національний науковий центр «Інститут кардіології, клінічної та регенеративної медицини імені академіка М.Д. Стражеска Національної академії медичних наук України»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44884985
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
229 998.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реагенти для ПЛР-аналізу - 7 найменувань за Кодом ДК:021:2015: 33690000-3 - Лікарські засоби різні (коди НК 024:2023 52521 - Екстракція/ізоляція нуклеїнових кислот, набір IVD (діагностика in vitro), 62623 - Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro ), 60091 - ПЛР-майстер-мікс, ампліфікаційний реагент IVD (діагностика in vitro ), набір)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
29.07.2026 12:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
RNeasy Plus Mini Kit, 50 реакцій, QIAGEN (74134)
×
-
НК 024:2023:
52521 Екстракція/ізоляція нуклеїнових кислот, набір IVD (діагностика in vitro)
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
RNase-Free DNase Set, 50 реакцій, QIAGEN (79254)
×
-
НК 024:2023:
52521 Екстракція/ізоляція нуклеїнових кислот, набір IVD (діагностика in vitro)
Кількість
2 набір
Період постачання
(не задано)
High-Capacity cDNA RT Kit, 200 реакцій, Applied Biosystems (4368814)
×
-
НК 024:2023:
62623 Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
TaqMan Universal PCR Master Mix, 5 мл, Applied Biosystems (4304437)
×
-
НК 024:2023:
60091 ПЛР-майстер-мікс, ампліфікаційний реагент IVD (діагностика in vitro), набір
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
TaqMan Gene Expression Assay (FAM) p21Cip1/Waf1 — CDKN1A primer/TaqMan FAM-MGB, 250 реакцій, Applied Biosystems (4331182, Hs00355782_m1)
×
-
НК 024:2023:
62623 Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
TaqMan Gene Expression Assay (FAM) p16Ink4a — CDKN2A primer/TaqMan FAM-MGB, 250 реакцій, Applied Biosystems (4331182, Hs00923894_m1)
×
-
НК 024:2023:
62623 Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
TaqMan Gene Expression Assay (VIC-MGB_PL), HPRT1 housekeeping primer/TaqMan VIC-MGB_PL, 360 реакцій, Applied Biosystems, (4448484, Hs02800695_m1)
×
-
НК 024:2023:
62623 Реагент для ампліфікації нуклеїнових кислот IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6561040 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері профілактики і лікування хвороб людини
Сума229 998.00 UAH