-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пально-мастильні матеріали (Дизельне паливо (Євро 5) «Преміум якості», талони) , (Бензин А-95 (Євро 5), талони) за кодом ДК 021:2015 - 09130000-9 — Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-004053-a
Термін дії талонів є необмеженим, або складає не менше 24 місяців з дати укладання Договору з постачання пального (в талонах) з можливістю безкоштовного подальшого їх обміну на талони з терміном дії не менше ніж на 12 місяців з дати взяття Постачальником зобов’язань за цим Договором. У разі зміни зовнішньої форми талонів, Замовник (уповноважена особа Замовника) здійснює обмін талонів у Постачальника безпосередньо під час їх пред’явлення за місцем використання на таку саму кількість, того ж номіналу та такого ж асортименту без додаткової оплати Замовником на інші (нової форми) талонів.
Завершена
821 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
84da1e53b36a4b5e9c53724ae26ffc25
Внутрішній номер закупівлі:
29939287
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-004053-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
01280800
-
Адреса:
53003, Україна, Дніпропетровська область, Криворізький р-н, с.Новомайське, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, БУДИНОК 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шумакова Наталя 380684057391 shirlikarnya@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
821 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 11:49 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 11:49 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 15:18
Період кваліфікації:
06.08.2026 00:00 - 06.08.2026 09:00
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴821 250.00 Пально-мастильні матеріали (Дизельне паливо (Євро 5) «Преміум якості», талони) , (Бензин А-95 (Євро 5), талони) за кодом ДК 021:2015 - 09130000-9 — Нафта і дистиляти