• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пально-мастильні матеріали (Дизельне паливо (Євро 5) «Преміум якості», талони) , (Бензин А-95 (Євро 5), талони) за кодом ДК 021:2015 - 09130000-9 — Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

985 500.00 UAH
Номер: 5ae5f35fc5f2421bb84830dcd51b4ab6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-29-004500-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" НОВОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ""
Очікувана вартість: 985 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пально-мастильні матеріали (Дизельне паливо (Євро 5) «Преміум якості», талони) , (Бензин А-95 (Євро 5), талони) за кодом ДК 021:2015 - 09130000-9 — Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 29.07.2026 11:29

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис- субвенція з місцевого бюджету у сумі 119352,86 грн, (кошти Широківської територіальної громади – 64665,20грн , кошти Новолатівської територіальної громади- 14687,66грн, кошти Глеюватської територіальної громади – 40000,00грн)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовомайське
Сума119 352.86 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума826 147.14 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис- кошти місцевого бюджету Новопільської територіальної громади, у сумі 40000,00грн
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовомайське
Сума40 000.00 UAH