-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розробки Програми державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря агломерації Суми на 2027-2031 роки
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-003639-a
Торги не відбулися
208 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
f620a993d3c44636b038863f8cb2ed6b
Внутрішній номер закупівлі:
29938851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-003639-a
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трепалін Роман Олександрович +380542700149 trepalin_r@smr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
208 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 11:34 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 11:34 - 06.08.2026 11:33
Аукціон:
з 07.08.2026 11:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴208 333.33 Послуги з розробки Програми державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря агломерації Суми на 2027-2031 роки