-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розробки Програми державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря агломерації Суми на 2027-2031 роки
Оголошено тендер
250 000.00
UAH
Номер:
9246e7efd76343e1b86e1cf65a879917
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-003871-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04057942
-
Адреса:
40030, Україна, Сумська область, місто Суми, майдан Незалежності, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розробки Програми державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря агломерації Суми на 2027-2031 роки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
29.07.2026 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8340 - Природоохоронні заходи за рахунок цільових фондів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСуми
Сума250 000.00 UAH