-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля пального (бензину А-95)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-002274-a
Завершена
138 416.67
UAH без ПДВ
Номер:
05f05c69978f4956a232827dcbfaced5
Внутрішній номер закупівлі:
29937487
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-002274-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01104, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Прилуцька +380662804643 prilutskay@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
138 416.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 10:32 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 10:32 - 06.08.2026 10:23
Аукціон:
07.08.2026 14:33 - 07.08.2026 15:02
Період кваліфікації:
07.08.2026 15:02 - 10.08.2026 12:20
Період завантаження договору:
16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴138 416.67 Закупівля пального (бензину А-95)