-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля пального (бензину А-95)
Оголошено тендер
166 100.00
UAH
Номер:
c5b072a7d3eb4ab3a46542c0536c50d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-000961-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01104, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПЕРСОНІФІКОВАНОГО ОБЛІКУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31406759
-
Адреса:
01104, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ БОЛСУНОВСЬКА, будинок 31/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
166 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля пального (бензину А-95)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
29.07.2026 09:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума166 100.00 UAH