-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ЦПРП-26П_10_ВО: Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутрішньобудинкові системи газопостачання) ВП філії «ЦПРП" м.Золотоноша
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-002188-a
Код за ДК 021:2015 – 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Торги не відбулися
33 120.00
UAH без ПДВ
Номер:
82f52ace61624ae7846fadaf08bbe40f
Внутрішній номер закупівлі:
29937410
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-002188-a
Замовник:
Філія "Центр професійного розвитку персоналу" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081368
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Проспект Берестейський, будинок 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скорик Тетяна 380975081638 cprp_zakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
33 120.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 10:50 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 10:50 - 06.08.2026 12:00
Аукціон:
з 07.08.2026 14:49
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴33 120.00 Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутрішньобудинкові системи газопостачання) ВП філії «ЦПРП" м.Золотоноша