-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутрішньобудинкові системи газопостачання) ВП філії «ЦПРП" м.Золотоноша
Оголошено тендер
39 744.00
UAH
Номер:
16931248ef0647b69ac8bc2b0123cb62
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-002192-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Філія "Центр професійного розвитку персоналу" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081368
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Проспект Берестейський, будинок 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Філія "Центр професійного розвитку персоналу" Акціонерного товариства "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081368
-
Адреса:
03115, Україна, м. Київ, Проспект Берестейський, будинок 102
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
39 744.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування газового обладнання котельні (внутрішньобудинкові системи газопостачання) ВП філії «ЦПРП" м.Золотоноша
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Дата опублікування:
29.07.2026 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти
Сума39 744.00 UAH