-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту розторопші; Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Тендер Prozorro UA-2026-07-29-001921-a
Торги не відбулися
473 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
4ddde6bc2cd54eb19c72ae1771675026
Внутрішній номер закупівлі:
29937141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-29-001921-a
Замовник:
ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00482312
-
Адреса:
37535, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Березоточа, вулиця Покровська, 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Бусь +380508621457 budslr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
473 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.07.2026 10:16 - 03.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2026 10:16 - 06.08.2026 00:00
Аукціон:
з 06.08.2026 12:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴473 100.00 ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту розторопші; Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)