-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту розторопші; Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Оголошено тендер
567 720.00
UAH
Номер:
efb7a254b3604d71a23cc5186a07c2ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-001907-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00482312
-
Адреса:
37535, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Березоточа, вулиця Покровська, 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00482312
-
Адреса:
37535, Україна, Полтавська область, Лубенський район, село Березоточа, вулиця Покровська, 16а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
567 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту розторопші; Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
29.07.2026 09:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6591060 - Наукова і науково-технічна діяльність у сфері агропромислового комплексу
Сума567 720.00 UAH