-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (БПЛА Autel EVO II, або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-012101-a
Торги не відбулися
450 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8b3f0a40047a4bebab53dec7a6b122a9
Внутрішній номер закупівлі:
29934656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-012101-a
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швірст Марія Олегівна +380730141635 des.pluss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 18:33 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 18:33 - 05.08.2026 19:00
Аукціон:
з 06.08.2026 12:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴450 000.00 БПЛА Autel EVO II, або еквівалент