• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (БПЛА Autel EVO II, або еквівалент)

Оголошено тендер

540 000.00 UAH
Номер: 0cf29cc3d7e94016a8840e8497146b6a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-28-014562-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Замовник: Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Очікувана вартість: 540 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (БПЛА Autel EVO II, або еквівалент)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.07.2026 18:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
БПЛА Autel EVO II, або еквівалент
Код ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Кількість 4 штука
Період постачання до 01.10.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСпец. Фонд (Інші джерела)
Код класифікації видатківКПК-2026:6541030 - Наукова і науково-технічна діяльність наукових установ Національної академії наук України
Сума540 000.00 UAH