-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина (дрова паливні твердих порід)
Тендер Prozorro UA-2026-07-28-011271-a
Торги не відбулися
250 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f4cfa93d1d944cf89aad3ebbc3337251
Внутрішній номер закупівлі:
29933821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-28-011271-a
Замовник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванишин Маріанна Ігорівна +380983996463 Marianna_2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
28.07.2026 16:56 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2026 16:56 - 05.08.2026 00:00
Аукціон:
з 05.08.2026 11:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Деревина (дрова паливні твердих порід)