-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (дрова паливні твердих порід)
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
fa2e192f2dd3437898341c5e4a87520e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-28-013180-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комунгосп ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
34535962
-
Адреса:
77504, Україна, Івано-Франківська область, Долина, Заводська 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (дрова паливні твердих порід)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.07.2026 16:25
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля зумовлена потребою в дровах, як паливному матеріалі для обігріву адміністративних і виробничих приміщень в холодний період року.
-
Дата публікації:
28.07.2026 16:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяДолинська
Сума300 000.00 UAH