• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Телевізори зі стійкою

Завершена

143 325.00 UAH без ПДВ
Номер: 235fea9490074b2b92285f6fc002656e
Внутрішній номер закупівлі: 29932420
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-28-009851-a   
Замовник: ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
Контактна особа: Рожанська Олеся Іванівна 0322556300 O.ROGANSKA@LDUBGD.EDU.UA https://ldubgd.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 143 325.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 28.07.2026 15:54 - 02.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2026 15:54 - 05.08.2026 08:00
Аукціон: 06.08.2026 11:23 - 06.08.2026 11:46
Період кваліфікації: 06.08.2026 11:46 - 10.08.2026 16:17
Період завантаження договору: 16.08.2026 00:00 - 26.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴143 325.00 Телевізори зі стійкою