• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Телевізори зі стійкою

Оголошено тендер

171 990.00 UAH
Номер: 95fe22e2304b459f88e641a027148c07
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-28-011754-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
Замовник: ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
Очікувана вартість: 171 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Телевізори зі стійкою
Примітки: Зміни до Річного Плану закупівель. Загальна вартість вказана з ПДВ.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 28.07.2026 15:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума171 990.00 UAH